counter create hit
Luaj Dhe Fito

Çmimi ishte: 3,120 Lekë
2,400 Lekë
Ju Kurseni: 720 Lekë (23%)
Zbritje 23%
5 Ditë
Çmimi: 200 Pikë
Shpërblim: 6 Pikë
D147
1 Copë
+

Masa: M

Materiali: 95% Viskozë, 5% Elastane

Marka: Q/S

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Informacione Shtesë

Marka:
Q/S
Sistemi i Mases:
Gjermane

Variantet Veshje

Masa:
M

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

Bluze per femra Pambuk
Zbritje 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
Bodysuit Këmishe Për Femra, Me Jakë,  Ngjyrë E Zezë
Zbritje 40%
6,001 Lekë 3,601 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per femra Pambuk
Zbritje 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
2,400 Lekë
Bluze  verore per femra
Zbritje 45%
4,801 Lekë 2,641 Lekë
Kapuc Per Meshkuj, Ngjyre Verdhe
Zbritje 15%
2,400 Lekë 2,040 Lekë
Bluze me vija per femra
Zbritje 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë
Këmishë për meshkuj
Zbritje 37%
3,600 Lekë 2,281 Lekë
Bluze per femra marka S.Oliver
Zbritje 23%
3,120 Lekë 2,400 Lekë
Kemishe per femra
Zbritje 47%
4,801 Lekë 2,521 Lekë
Shalli i duhur për një dimër të ngrohtë
Zbritje 31%
3,481 Lekë 2,400 Lekë
Shall i verdhe me lule
Zbritje 20%
2,400 Lekë 1,920 Lekë
Shall per femra
Zbritje 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Pulover me Mëngë të gjata
Zbritje 50%
4,801 Lekë 2,400 Lekë