Oferte Speciale

Bluzë e hollë e thurur në një stil të gjatë per femra

Çmimi ishte: 12,004 Lekë
4,202 Lekë
Ju Kurseni: 7,802 Lekë (65%)
- 65%
5 Ditë
Çmimi: 350 Pikë
Shpërblim: 11 Pikë
SD109
1 Copë
+

Pëlhurë e butë e thurur e zgjatur në viskozë të përzier

Fije: 57% poliamid, 43% viskozë;
 shirita e belit: 94% poliamide, 4% viskozë, 2% poliesterMasa : 38 "M"

Informacione Shtesë

Dergesa:
Shqiperi
Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze me një jakë të qëndrueshme
- 42%
7,202 Lekë 4,200 Lekë
Cardigan e lehte ngjyre e bardhe per femra
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Pelerine Per Femra ngjyre e zeze
- 61%
10,803 Lekë 4,200 Lekë
Kemishe per femra shumengjyreshe
- 40%
6,001 Lekë 3,600 Lekë
Bluze pa krahe
- 45%
6,603 Lekë 3,600 Lekë
Pelerine per femra me krahe te gjate
- 35%
5,521 Lekë 3,600 Lekë
Pulover per femra me jake V
- 13%
4,801 Lekë 4,200 Lekë
Bluzë me mëngë të gjata
- 64%
10,803 Lekë 3,840 Lekë