34.99
5 Ditë
Çmimi: 350 Pikë
B-116
Disponueshëm
+

Bluze kaq e bukur femra nga S.oliver, Me dizanj unik, kaq e veçantë dhe moderne,

Mëngë kthyese të gjata
100% viskozë

Specifikime

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso