Oferte Speciale

Bluze me krahe te gjate

Çmimi ishte: 4,801 Lekë
2,400 Lekë
Ju Kurseni: 2,401 Lekë (50%)
- 50%
5 Ditë
Çmimi: 200 Pikë
Shpërblim: 6 Pikë
D143
1 Copë
+

Masa: 46 = XXL

Materiali: 100% viskozë

Marka: s.Oliver

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Informacione Shtesë

Marka:
S Oliver
Sistemi i Mases:
Gjermane

Variantet Veshje

Masa:
XXL

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

Bluze per femra Pambuk
- 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
- 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per femra Pambuk
- 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
- 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
2,400 Lekë
Fustan i gjate  Per Femra
- 82%
14,286 Lekë 2,520 Lekë
Bluze  verore per femra
- 45%
4,801 Lekë 2,641 Lekë
Kapuc Per Meshkuj, Ngjyre Verdhe
- 15%
2,400 Lekë 2,040 Lekë
Bluze me vija per femra
- 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë
Bluze per femra marka S.Oliver
- 23%
3,120 Lekë 2,400 Lekë
Kemishe per femra
- 47%
4,801 Lekë 2,521 Lekë
Shalli i duhur për një dimër të ngrohtë
- 31%
3,481 Lekë 2,400 Lekë
Shall i verdhe me lule
- 20%
2,400 Lekë 1,920 Lekë
Shall per femra
- 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Pulover me Mëngë të gjata
- 50%
4,801 Lekë 2,400 Lekë