Oferte Speciale

Bluzë me mëngë të gjata

Çmimi ishte: 10,803 Lekë
3,840 Lekë
Ju Kurseni: 6,963 Lekë (64%)
- 64%
5 Ditë
Çmimi: 320 Pikë
Shpërblim: 10 Pikë
SD138
1 Copë
+

masa 36

100% viscose

larje max 30 grade

Informacione Shtesë

Dergesa:
Shqiperi
Marka:
Comma
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Me Çmim Të Ngjashëm !