Bluze me një jakë të qëndrueshme

34.99
5 Ditë
Çmimi: 350 Pikë
SD114
Disponueshëm
+

Masa: 40/L

Materiali: 60% akrilik, 29% poliamid, 8% lesh, 3% elastan

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Masa:
L

Specifikime

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso