Bluze me vija per femra

List price: 29.99
14.99
You save: 15.00 (50%)
Save 50%
SD161
In stock
+
  • Masat Europjane

Një bluzë me vija është gjithonë “in” dhe në stil. Ajo është një zgjedhje e përkryer që mund të vishet me xhins

Në anën e pasme me butona

Forma e jakës: Rrumbullake 

Mëngë të gjata

E bërë nga viskozë të pastër në pjesën e përparme; pambuk i butë në anën e pasme

Masa 40  

ndryshim ngjyrash

No posts found

Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

Similar products

At the same price!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.