Bluze Casual per Femra, Ngjyre Roze

Çmimi ishte: 29.99
14.99
Ju Kurseni: 15.00 (50%)
- 50%
SD227
Disponueshëm
+
  • Masat Europjane

Bluze pa krah që ju nevoitet për çdo dalje e lehtë viskoze me një strukturë të shkëlqyeshme

Qafë tunike me shirit lidhëse

Modeli i dantellës filigranë mbi supet

Gjatësia e pasme përafërsisht 65 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36

Materiali: 100% viskozë

Marka: s.Oliver cilesi e larte

Masa:
S

Specifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Rozë
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
[ Çdo Porosi Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve ]
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.

Lexo Me Shumë