29.99
5 Ditë
Çmimi: 300 Pikë
SD128
Disponueshëm
+

Masa: 38/M, 40/L, 42/XL

Materiali: 95% Viskozë, 5% Elastane

Masa:
M

Specifikime

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Comma
Ngjyra:
E Kuqe
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso