Çmimi ishte: 29.99
14.99
Ju Kurseni: 15.00 (50%)
- 50%
5 Ditë
Çmimi: 150 Pikë
D134
Disponueshëm
+

Gjendje: Ngjyre e Zezë

Massa: 46 = XXL

Materaili: 100% viskozë

Marka: s.Oliver

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Masa:
XXL

Specifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso