counter create hit
Luaj Dhe Fito

Çmimi ishte: 3,600 Lekë
1,800 Lekë
Ju Kurseni: 1,801 Lekë (50%)
Zbritje 50%
5 Ditë
Çmimi: 150 Pikë
Shpërblim: 4 Pikë
D145
5 Copë
+

Ngjyre e bardhë Masa: 42 = XL

Ngjyre e Zezë Masa: 46 = XXl

Materaili: 100% viskozë

Marka: s.Oliver

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Informacione Shtesë

Marka:
S Oliver
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

Bluze per femra Pambuk
Zbritje 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
Bodysuit Këmishe Për Femra, Me Jakë,  Ngjyrë E Zezë
Zbritje 40%
6,001 Lekë 3,601 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per Djem Nga s.Oliver
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,801 Lekë
Bluze me krahe te gjata per femra
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,801 Lekë
Bluze me krahe te shkurter
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,800 Lekë
Kapuc Per Meshkuj, Ngjyre Verdhe
Zbritje 15%
2,400 Lekë 2,040 Lekë
Bluze me vija per femra
Zbritje 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë
Shall per femra
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,800 Lekë
Kanatjere per meshkuj
Zbritje 13%
1,800 Lekë 1,559 Lekë
Shall i verdhe me lule
Zbritje 20%
2,400 Lekë 1,920 Lekë
Bluze Casual per djem
Zbritje 20%
2,400 Lekë 1,920 Lekë
Bluze me krahe te shkurtra
Zbritje 39%
3,360 Lekë 2,040 Lekë
Bluze e bardhe per femra
Zbritje 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë
Bluze me krahe te gjate
Zbritje 31%
3,120 Lekë 2,160 Lekë
Bluze Casual per Femra, Ngjyre Roze
Zbritje 50%
3,600 Lekë 1,800 Lekë
Bluza e bardhe per femra
Zbritje 50%
3,120 Lekë 1,559 Lekë
Kapele
Zbritje 35%
2,760 Lekë 1,800 Lekë