Bluze per femra me krahe te gjate

19.99
A120
In stock
+
  • Masat Europjane

Ngjyra: Blu

qafë e gjerë V
Forma e jakës: V-qafë
mëngë të gjata
100% viskozë

Udhëzime për kujdesin: larja e makinës në të ftohtë (maksimum 30 °)
Numri i modelit: 11.802.19.4213
mëngët pak të shkurtuara me ruffles


Masa

Ger: 38

It :42

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Informacione Shtesë

Marka:
S Oliver

No posts found

Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

Similar products

At the same price!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.