Çmimi ishte: 29.99
12.99
Ju Kurseni: 17.00 (57%)
- 57%
D120
Disponueshëm
+
  • Masat Europjane

Gjatësia e pasme përafërsisht. 67 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36 = S

Materiali: poliester dhe viskozë

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Masa:
S

Specifikime

Marka:
S Oliver
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
[ Çdo Porosi Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve ]
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.

Lexo Me Shumë