List price: 119.00
30.00
You save: 89.00 (75%)
Free shipping
Save 75%
M1435
In stock

Minimum quantity for "bluze" is 2.

  • Masat Europjane

Bluze asimetrike ngjyre pana materiali pambuk. Shume e lehte per tu kombinuar per cdo orar te dites. Nuk duhet ti mungoi gardarobes tuaj.

Masa në Gërma:
S

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Vetem Nderrim Brenda 7 Diteve

Informacione Shtesë

Dergesa:
Shqiperi
Etiketë:
Me Etikete
Garanci:
Po
Ngjyra:
Krem
Origjinaliteti:
Origjinal
Paketimi:
Amballazhim Origjinal
Prodhuar Në:
Greqi
Sezoni:
  • Pranverë
Sistemi i Mases:
Gjermane
Viti I Prodhimit:
2019

Karakteristikat

Gjatësia:
I Gjatë
Gjendja:
E re me etiketa
Larja:
Vetem Me Dore
Lloji i Mbylljes:
Tjetër
Lloji i Prerjes:
i/e gjere
Materiali:
Pambuku
Mëngë:
Të Shkutëra
Mënyra e Mbylljes:
Tjetër
Modeli i Jakës:
Jakë O
Sezoni:
  • Pranverë / Verë
Stili:
  • Casual
Temperatura e Larjes:
20° C
Mosha e Sugjeruar:
  • 25-29 vjeç
  • 30-35 vjeç

No posts found

Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

Similar products

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.