Kemishe per femra shumengjyreshe

29.99
5 Ditë
Çmimi: 300 Pikë
SD123
Disponueshëm
+

Masa: 36/S

Materiali: 100% viskozë

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Masa:
S

Specifikime

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Shumëngjyrëshe
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso