Oferte Speciale

Fund Gri Me Vija te zeza ne fund

2,760 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 230 Pikë
Shpërblim: 7 Pikë
FN12
1 Copë
+

Marka Zero

Masa 38

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Zero
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane
me pelqeu si me rrinte dhe ndjesia e materialit super. faleminderit
Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

Fund Shumengjyresh per femra
- 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra me qendisje
- 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra Mbi Gju
- 52%
10,803 Lekë 5,161 Lekë
Fund Xhins per Femra
- 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per femra Pambuk
- 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
3,120 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
- 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
Pulover per femra ngjyre gri
- 57%
7,202 Lekë 3,120 Lekë
3,120 Lekë
2,400 Lekë
Fustan i gjate  Per Femra
- 82%
14,286 Lekë 2,520 Lekë
Bluze  verore per femra
- 45%
4,801 Lekë 2,641 Lekë