counter create hit
Luaj Dhe Fito

Fund Mbi Gju Ngjyre Vishnej masa M

2,760 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 230 Pikë
Shpërblim: 7 Pikë
FN19
1 Copë
+

Marka Zero

Masa 38

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Zero
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

Fund Shumengjyresh per femra
Zbritje 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra me qendisje
Zbritje 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra Mbi Gju
Zbritje 52%
10,803 Lekë 5,161 Lekë
Fund Xhins per Femra
Zbritje 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per femra Pambuk
Zbritje 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
3,120 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
Këmishë e hollë për meshkuj me krahë të gjatë
Zbritje 36%
4,682 Lekë 3,001 Lekë
Pulover per femra ngjyre gri
Zbritje 57%
7,202 Lekë 3,120 Lekë
3,120 Lekë
2,400 Lekë
Bluze  verore per femra
Zbritje 45%
4,801 Lekë 2,641 Lekë