Oferte Speciale

2,400 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 200 Pikë
Shpërblim: 6 Pikë
FN14
1 Copë
+

Marka Zero

Masa 38

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Zero
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

Fund Shumengjyresh per femra
- 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra me qendisje
- 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra Mbi Gju
- 52%
10,803 Lekë 5,161 Lekë
Fund Xhins per Femra
- 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per femra Pambuk
- 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
- 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
2,400 Lekë
Fustan i gjate  Per Femra
- 82%
14,286 Lekë 2,520 Lekë
Bluze  verore per femra
- 45%
4,801 Lekë 2,641 Lekë
Kapuc Per Meshkuj, Ngjyre Verdhe
- 15%
2,400 Lekë 2,040 Lekë
Bluze me vija per femra
- 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë
Bluze per femra marka S.Oliver
- 23%
3,120 Lekë 2,400 Lekë
Kemishe per femra
- 47%
4,801 Lekë 2,521 Lekë
Shalli i duhur për një dimër të ngrohtë
- 31%
3,481 Lekë 2,400 Lekë
Shall i verdhe me lule
- 20%
2,400 Lekë 1,920 Lekë
Shall per femra
- 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Pulover me Mëngë të gjata
- 50%
4,801 Lekë 2,400 Lekë