Oferte Speciale

Çmimi ishte: 10,803 Lekë
5,161 Lekë
Ju Kurseni: 5,642 Lekë (52%)
- 52%
5 Ditë
Çmimi: 430 Pikë
Shpërblim: 13 Pikë
A131
1 Copë
+

47% poliester, 40% poliakrilik, 13% pambuk
Larja e makinerisë - Ftohtë (maksimum 30 °)
Mbërthim: Zinxhir 
Model i Shkurter


Masa 44 it- 40 ger

Informacione Shtesë

Dergesa:
Shqiperi
Marka:
Comma
Sistemi i Mases:
Gjermane
materiali ishte super, mora masen m dhe me rri shume bukur.
Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

Fund Shumengjyresh per femra
- 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra me qendisje
- 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
Fund Xhins per Femra
- 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë
4,200 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

S Oliver Pulover golf  per femra ngjyre Vishnje
- 22%
6,001 Lekë 4,682 Lekë
Xhakete e lehte per femra
- 36%
8,402 Lekë 5,402 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
- 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pantallona per Femra
- 25%
7,202 Lekë 5,402 Lekë
Xhinsa per goca
- 24%
6,001 Lekë 4,562 Lekë
Xhinsa per femra
- 43%
8,402 Lekë 4,801 Lekë
Fund per femra me qendisje
- 54%
10,803 Lekë 4,921 Lekë
Fund Xhins per Femra
- 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë
S.Oliver LABEL BLACK Ngjyrë Bezhë
- 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë
4,200 Lekë
Forma Superskinny: Stretch-Jeans
- 50%
8,402 Lekë 4,200 Lekë
​Xhinse të zeza pë​r femra
- 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë
6,001 Lekë
Pelerine per femra pa krahe
- 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë