counter create hit
Luaj Dhe Fito

Çmimi ishte: 10,803 Lekë
3,600 Lekë
Ju Kurseni: 7,203 Lekë (67%)
Zbritje 67%
5 Ditë
Çmimi: 300 Pikë
Shpërblim: 9 Pikë
A121
1 Copë
+

Masa: Nga M deri ne  XXL

Materiali: 100% poliester

Marka: Triangle,

Origjinale dhe me cilësi të lartëInformacione Shtesë

Dergesa:
Shqiperi
Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Triangle
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Variantet Veshje

Masa:
M

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

Fund Shumengjyresh per femra
Zbritje 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra Mbi Gju
Zbritje 52%
10,803 Lekë 5,161 Lekë
Fund Xhins per Femra
Zbritje 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë
4,200 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Fund Shumengjyresh per femra
Zbritje 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Kemishe per Djem Nga S Oliver
Zbritje 30%
4,801 Lekë 3,361 Lekë
3,120 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Pulover per femra
Zbritje 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Fund Xhins per Femra
Zbritje 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
Zbritje 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Bodysuit Këmishe Për Femra, Me Jakë,  Ngjyrë E Zezë
Zbritje 40%
6,001 Lekë 3,601 Lekë
Këmishë e hollë për meshkuj me krahë të gjatë
Zbritje 36%
4,682 Lekë 3,001 Lekë
4,200 Lekë