21.99
A110
Disponueshëm
+
  • Lista e Kombinimeve
  • Masat Europjane

Masa: XS, S, M dhe XL

Gjatësia në pjesën e prapme: 58 cm 61cm

Materiali: 100% poliester

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë
Masa:
S

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrëshe
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane
super, edhe pse po e mbaj ne raft sa te dali pranvera :)
Komento dhe Vlerëso
[ Çdo Porosi Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve ]

Të Ngjashëm

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.

Lexo Me Shumë