Çmimi ishte: 119.99
20.99
Ju Kurseni: 99.00 (83%)
- 83%
5 Ditë
Çmimi: 210 Pikë
SD232
Disponueshëm
+

Zip i brendshëm në pjesën e pasme
Gjatësia e pasme përafërsisht. 140 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36

MAteriali: 100% poliester

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Produkt me Difekt: Shiko Foton

ka nje terheqje fije , i pershtatshme per dike qe ka fantazi dhe qe mund ta riparoje dhe ne kembim ka nje  fustan super qe e ka marre me pak para.

Fustani origjinal nga comma


Masa:
S

Specifikime

Gjendja:
Produkt me Difekt
Marka:
Comma
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso