Fustan per Femra, Ngjyre Blu e hapur

Çmimi ishte: 129.99
42.99
Ju Kurseni: 87.00 (67%)
- 67%
5 Ditë
Çmimi: 430 Pikë
D57
Disponueshëm
+

Fustan i bërë nga pëlhura e lehtë

Gjatësia e pasme përafërsisht. Me madhësi 110 cm 36

Gjendje: Masa 36 = S

Ngjyra: Blu Qiellore 

Materiali: 100% poliester

Marka: Comma, 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Masa:
S

Specifikime

Marka:
Comma
Ngjyra:
Blu e Hapur
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso