Çmimi ishte: 69.99
19.99
Ju Kurseni: 50.00 (71%)
- 71%
5 Ditë
Çmimi: 200 Pikë
Disponueshëm
+

Fustan per femra ngjyre vishnje dhe pa krahe

masa disponueshme 38 "M" dhe 40 "L"


te dyja masat kane pesuar demtim te lehte gjate transportit 

te demtuara jane shikoni fotot


demtime te lehta qe mund ti riparoni vete ose ti riparoni ne nje rrobaqepese qe keni aferSpecifikime

Dergesa:
Shqiperi
Gjendja:
Produkt me Difekt
Origjinaliteti:
Origjinal

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso