Çmimi ishte: 119.00
20.99
Ju Kurseni: 98.01 (82%)
- 82%
5 Ditë
Çmimi: 210 Pikë
SD239
Disponueshëm
+

Zip i brendshëm në pjesën e pasme
Model me ngjyra me shirita për një pamje verore
Gjatësia e pasme përafërsisht. 140 cm në madhësi 36
Materiali: 100% poliester

Masa: 36 


Produkt me Difekt: Shiko Foton

tek pjesa e rripave ka nje demtim, i pershtatshme per dike qe ka fantazi dhe qe mund ta riparoje dhe ne kembim ka nje  fustan super qe e ka marre me pak para.


Fustani origjinal nga comma

Specifikime

Dergesa:
Shqiperi
Gjendja:
Produkt me Difekt
Marka:
S Oliver
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso