Oferte Speciale

Çmimi ishte: 11,885 Lekë
3,000 Lekë
Ju Kurseni: 8,885 Lekë (75%)
- 75%
5 Ditë
Çmimi: 250 Pikë
Shpërblim: 7 Pikë
SD209
1 Copë
+

Gjatësia e pasme përafërsisht. 92 cm në madhësi 36

Masa 36 "S/M"
Materiali: 100% viskozë

Marka: Comma, cilesi e larte

Etiketa Mungon

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Comma
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Variantet Veshje

Masa:
S

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

Fund Shumengjyresh per femra
- 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra me qendisje
- 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra Mbi Gju
- 52%
10,803 Lekë 5,161 Lekë
Fund Xhins per Femra
- 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Fund Shumengjyresh per femra
- 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Bluze per femra Pambuk
- 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Fund per femra me qendisje
- 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
3,120 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
- 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Pulover per femra
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Hoodie me fijet e qëndisura
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Triko me shkëlqim për femra
- 50%
7,202 Lekë 3,600 Lekë
Women's cardigans
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Pulover per femra ngjyre gri
- 57%
7,202 Lekë 3,120 Lekë
Pelerine pa krahe per femra
- 40%
6,001 Lekë 3,600 Lekë