29.99
SD164
Disponueshëm
+
  • Masat Europjane

Fustan në disa ngjyra me një përzierje pambuku, fije mëndafshi, najloni dhe lesh kashmiri
Qafë e rrumbullakët, Mëngë të gjata, Blloqe dekorative me ngjyra
Gjatësia e pasme përafërsisht. 95 cm në madhësi 36

Materiali: 50% pambuk, 25% viskozë, 20% najlon, 5% lesh kashmiri

Masa 36


shume e kenaqur me kte fustan gjithcka perfekt
Komento dhe Vlerëso

Ju Keni te drejten ta hapni porosine pastaj te paguani korrierin.

100 % Blerje Te Sigurta

Pas Cdo Blerje Ju Lutemi Vleresoni produktin dhe Shitesin

[ Çdo Porosi Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve ]
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë botën, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Mars, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë në Mbështetjen e Klientit do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.

Lexo Me Shumë