29.99
SD164
In stock
+
  • Masat Europjane

Fustan në disa ngjyra me një përzierje pambuku, fije mëndafshi, najloni dhe lesh kashmiri
Qafë e rrumbullakët, Mëngë të gjata, Blloqe dekorative me ngjyra
Gjatësia e pasme përafërsisht. 95 cm në madhësi 36

Materiali: 50% pambuk, 25% viskozë, 20% najlon, 5% lesh kashmiri

Masa 36

Ngjyra ndryshim

shume e kenaqur me kte fustan gjithcka perfekt
Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.