60.99
5 Ditë
Çmimi: 610 Pikë
B-121
Disponueshëm
+

Veshja për femra nga s.Oliver BLACK LABEL bën përshtypje me pamjen e saj elegante, me dizanj të veçantë,  tepër modern për kohën, Paksa transparente

Masa:  34 " XS/S"

Shell 1: 94% polyester, 6% elastane

Shell 2: 100% polyester
Lining: 100% polyester
Elasticity: elastic / stretch

Marka: S.Oliver

Specifikime

Dergesa:
Shqiperi
Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso