56.99
Free shipping
SD199
In stock
+
  • Masat Europjane

Jumpsuit  shume praktike dhe moderne

Mbyllja me buton dhe zip i brendshëm në pjesën e pasme

Një çarë dekorative në pjesën e pasme

Jake V 

Mëngë byrynxhyk 
Gjatesia e përparme përafërsisht. 32 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36
100% poliester

Marka: Comma, cilesi e larte

Masa në Gërma:
S

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Informacione Shtesë

Marka:
Comma
Ngjyra:
Blu
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane
Cdo Gje Perfekte , super material super cilesi
Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

At the same price!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.