Pelerine pa krahe per femra

20.99
B-122
In stock
+
  • Masat Europjane

Masa:Prerje Standarte S/M/L

Masa në Gërma:
Standarte

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Informacione Shtesë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane
e mora 1 per motren dhe eshte shume e kenaqur
Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

Similar products

Pelerine Per Femra
Save 28%
29.00 20.99
Pelerine e kuqe Per Femra
Save 12%
25.00 21.99
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.