Oferte Speciale

Çmimi ishte: 6,001 Lekë
3,600 Lekë
Ju Kurseni: 2,401 Lekë (40%)
- 40%
5 Ditë
Çmimi: 300 Pikë
Shpërblim: 9 Pikë
B-122
4 Copë
+

Masa: Prerje Standarte

Materiali: 100% Polyacryl

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Variantet Veshje

Masa:
Standarte
e mora 1 per motren dhe eshte shume e kenaqur
Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

Pelerine per femra pa krahe
- 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pelerine e Zeze Per Femra
- 50%
6,001 Lekë 3,000 Lekë
​Pelerinë e bardhë
- 38%
4,801 Lekë 3,000 Lekë
Pelerinë për femra, me vija
- 57%
13,924 Lekë 6,001 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Fund Shumengjyresh per femra
- 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra me qendisje
- 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
3,120 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Pulover per femra
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Fund Xhins per Femra
- 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
- 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
4,200 Lekë
Forma Superskinny: Stretch-Jeans
- 50%
8,402 Lekë 4,200 Lekë