Oferte Speciale

3,000 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 250 Pikë
Shpërblim: 7 Pikë
A126
1 Copë
+

Masa: 34/XS, 36/S, 40/L dhe 42/XL

Material 48% poliester 43% viskozë 9% elastan

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartëInformacione Shtesë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Variantet Veshje

Masa:
XS
e Dua Dhe Nje tjeter, Shaka, ky qe kam marre eshte vertet shume cilesor , ju falenderoj
Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

Pelerine pa krahe per femra
- 40%
6,001 Lekë 3,600 Lekë
Pelerine per femra pa krahe
- 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pelerine e Zeze Per Femra
- 50%
6,001 Lekë 3,000 Lekë
​Pelerinë e bardhë
- 38%
4,801 Lekë 3,000 Lekë
Pelerinë për femra, me vija
- 57%
13,924 Lekë 6,001 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Fund Shumengjyresh per femra
- 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Bluze per femra Pambuk
- 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Fund per femra me qendisje
- 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
3,120 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
- 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
3,600 Lekë
Pulover per femra
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Hoodie me fijet e qëndisura
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Triko me shkëlqim për femra
- 50%
7,202 Lekë 3,600 Lekë
Women's cardigans
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Pulover per femra ngjyre gri
- 57%
7,202 Lekë 3,120 Lekë
Pelerine pa krahe per femra
- 40%
6,001 Lekë 3,600 Lekë