Poluver per femra me krahe te gjate

21.99
A112
Disponueshëm
+
  • Lista e Kombinimeve
  • Masat Europjane

Masa:  34/XS, 36/S, 42/XL 

Materiali: 55% akrilik, 30% poliamid, 15% mohair

Udhëzime për kujdesin: larja e makinës në të ftohtë (maksimum 30 °)

Masa:
XS

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Kthime Dhe Nderrime Brenda 5 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
Marka:
Comma
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
[ Çdo Porosi Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve ]

Të Ngjashëm

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.