Oferte Speciale

Pulover e bute me dizenjo te vecante

3,600 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 300 Pikë
Shpërblim: 9 Pikë
SD243
1 Copë
+

Masa: 36/S

Materiali: 65% pambuk, 35% poliester

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrëshe
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Variantet Veshje

Masa:
S
Super, vetem me vjen keq qe skishit dhe mase L se e donte dhe goca xhaxhit nje
Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

S Oliver Pulover golf  per femra ngjyre Vishnje
- 22%
6,001 Lekë 4,682 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
- 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pulover per femra
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
- 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Triko me shkëlqim për femra
- 50%
7,202 Lekë 3,600 Lekë
Women's cardigans
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Fund Shumengjyresh per femra
- 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra me qendisje
- 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
3,120 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Pulover per femra
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Fund Xhins per Femra
- 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
- 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
4,200 Lekë
Forma Superskinny: Stretch-Jeans
- 50%
8,402 Lekë 4,200 Lekë