counter create hit
Luaj Dhe Fito

Pulover per femra me jake golf

5,881 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 490 Pikë
Shpërblim: 15 Pikë
D222
1 Copë
+

Masa 36 , 

Marka s oliver

Materiali : 62%acrylic 28%poliester 8%wool 

79.99

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

S Oliver Pulover golf  per femra ngjyre Vishnje
Zbritje 22%
6,001 Lekë 4,682 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pulover per femra
Zbritje 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
Zbritje 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Triko me shkëlqim për femra
Zbritje 50%
7,202 Lekë 3,600 Lekë
Women's cardigans
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Xhakete e lehte per femra
Zbritje 36%
8,402 Lekë 5,402 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pantallona per Femra
Zbritje 25%
7,202 Lekë 5,402 Lekë
Xhinsa per femra
Zbritje 43%
8,402 Lekë 4,801 Lekë
Fund per femra me qendisje
Zbritje 54%
10,803 Lekë 4,921 Lekë
Fund per femra Mbi Gju
Zbritje 52%
10,803 Lekë 5,161 Lekë
S.Oliver LABEL BLACK Ngjyrë Bezhë
Zbritje 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë
Hoodie Për Meshkuj
Zbritje 20%
6,001 Lekë 4,801 Lekë
​Xhinse të zeza pë​r femra
Zbritje 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë
6,001 Lekë
Pelerine per femra pa krahe
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Xhup per meshkuj
Zbritje 56%
10,803 Lekë 4,801 Lekë
Bluze Per femra me zinxhir
Zbritje 60%
12,004 Lekë 4,801 Lekë