S Oliver Pulover golf per femra ngjyre Vishnje

Çmimi ishte: 31.00
22.00
Ju Kurseni: 9.00 (29%)
- 29%
A108
Disponueshëm
+
  • Lista e Kombinimeve
  • Masat Europjane

Masa; L,XXL

viskozë 81%, poliamid 19%
Kujdesuni për larjen  në 30 gradë
Cilësi tekstilemateriale
Gjinia femërore

Masa:
M

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sezoni:
  • Dimër
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
[ Çdo Porosi Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve ]
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.

Lexo Me Shumë