counter create hit
Luaj Dhe Fito

Triko e Bardhe per femra

2,520 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 210 Pikë
Shpërblim: 6 Pikë
D210
1 Copë
+

Masa 36, 

s oliver

100%pambuk 

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

S Oliver Pulover golf  per femra ngjyre Vishnje
Zbritje 22%
6,001 Lekë 4,682 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pulover per femra
Zbritje 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
Zbritje 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Triko me shkëlqim për femra
Zbritje 50%
7,202 Lekë 3,600 Lekë
Women's cardigans
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per femra Pambuk
Zbritje 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
Këmishë e hollë për meshkuj me krahë të gjatë
Zbritje 36%
4,682 Lekë 3,001 Lekë
2,400 Lekë
Bluze  verore per femra
Zbritje 45%
4,801 Lekë 2,641 Lekë
Pelerine e Zeze Per Femra
Zbritje 50%
6,001 Lekë 3,000 Lekë
Jumpsuit i gjate per femra xhins
Zbritje 69%
9,603 Lekë 3,000 Lekë
Kapuc Per Meshkuj, Ngjyre Verdhe
Zbritje 15%
2,400 Lekë 2,040 Lekë
Bluze me vija per femra
Zbritje 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë