Oferte Speciale

Triko e Kuqe per Femra me krahe te gjate

2,760 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 230 Pikë
Shpërblim: 7 Pikë
D227
1 Copë
+

masa s,

marka  comma, 

materiali 55%viscose 45%poliamid

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Comma
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

S Oliver Pulover golf  per femra ngjyre Vishnje
- 22%
6,001 Lekë 4,682 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
- 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pulover per femra
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
- 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Triko me shkëlqim për femra
- 50%
7,202 Lekë 3,600 Lekë
Women's cardigans
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per femra Pambuk
- 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
3,120 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
- 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
Pulover per femra ngjyre gri
- 57%
7,202 Lekë 3,120 Lekë
3,120 Lekë
2,400 Lekë
Fustan i gjate  Per Femra
- 82%
14,286 Lekë 2,520 Lekë
Bluze  verore per femra
- 45%
4,801 Lekë 2,641 Lekë