Oferte Speciale

Triko Ngjyre Blu per Femra

3,120 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 260 Pikë
Shpërblim: 8 Pikë
D225
1 Copë
+

masa 36

Marka s oliver, 

Materiali 60%viscose 40%pambuk 49.99

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

S Oliver Pulover golf  per femra ngjyre Vishnje
- 22%
6,001 Lekë 4,682 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
- 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pulover per femra
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
- 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Triko me shkëlqim për femra
- 50%
7,202 Lekë 3,600 Lekë
Women's cardigans
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Fund Shumengjyresh per femra
- 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Fund per femra me qendisje
- 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
3,120 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Pulover per femra
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
- 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Hoodie me fijet e qëndisura
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Triko me shkëlqim për femra
- 50%
7,202 Lekë 3,600 Lekë
Women's cardigans
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë