counter create hit
Luaj Dhe Fito

Triko per Femra Material Super

4,321 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 360 Pikë
Shpërblim: 11 Pikë
D239
1 Copë
+

Masa M/L

Marka Shartex 

Mungojne etiketat

Duke u Bazuar ne Prodhimet e Shartex mendojme se Materiali Eshte  50%poliester 50%Pambuk

Gjithsesi ju garantojme qe nuk Do zhgenjeheni nga ky produkt.

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Origjinaliteti:
Origjinal

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

S Oliver Pulover golf  per femra ngjyre Vishnje
Zbritje 22%
6,001 Lekë 4,682 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pulover per femra
Zbritje 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
Zbritje 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Triko me shkëlqim për femra
Zbritje 50%
7,202 Lekë 3,600 Lekë
Women's cardigans
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

S Oliver Pulover golf  per femra ngjyre Vishnje
Zbritje 22%
6,001 Lekë 4,682 Lekë
Fund Shumengjyresh per femra
Zbritje 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Xhinsa per goca
Zbritje 24%
6,001 Lekë 4,562 Lekë
Xhinsa per femra
Zbritje 43%
8,402 Lekë 4,801 Lekë
Fund per femra me qendisje
Zbritje 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
3,600 Lekë
Fund per femra Mbi Gju
Zbritje 52%
10,803 Lekë 5,161 Lekë
Pulover per femra
Zbritje 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Fund Xhins per Femra
Zbritje 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
Zbritje 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Bodysuit Këmishe Për Femra, Me Jakë,  Ngjyrë E Zezë
Zbritje 40%
6,001 Lekë 3,601 Lekë