counter create hit
Luaj Dhe Fito

Xhakete e hapur per femra Super Cilesore

4,321 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 360 Pikë
Shpërblim: 11 Pikë
D229
1 Copë
+


Masat : 

S 34

M 38,

XL 44. 

Marka: s  oliver, 

89.99, 

Materiali : 97%poliester 3%elastan

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Variantet Veshje

Masa:
S

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

Xhakete e lehte per femra
Zbritje 36%
8,402 Lekë 5,402 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Xhakete Per Femra me vija
Zbritje 66%
17,887 Lekë 6,001 Lekë
Xhup per Femra, I Bardhe
Zbritje 33%
9,002 Lekë 6,001 Lekë
Xhakete Per Femra , Ngjyre e verdhe
Zbritje 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

S Oliver Pulover golf  per femra ngjyre Vishnje
Zbritje 22%
6,001 Lekë 4,682 Lekë
Fund Shumengjyresh per femra
Zbritje 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Xhinsa per goca
Zbritje 24%
6,001 Lekë 4,562 Lekë
Xhinsa per femra
Zbritje 43%
8,402 Lekë 4,801 Lekë
Fund per femra me qendisje
Zbritje 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
3,600 Lekë
Fund per femra Mbi Gju
Zbritje 52%
10,803 Lekë 5,161 Lekë
Pulover per femra
Zbritje 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Fund Xhins per Femra
Zbritje 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
Zbritje 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Bodysuit Këmishe Për Femra, Me Jakë,  Ngjyrë E Zezë
Zbritje 40%
6,001 Lekë 3,601 Lekë