counter create hit
Luaj Dhe Fito

Xhakete e shkurter per femra

1,920 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 160 Pikë
Shpërblim: 5 Pikë
D240
1 Copë
+

Masa S

marka akaydin, 

Produkt i Ri Por Mungojne etiketatNuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

Xhakete e lehte per femra
Zbritje 36%
8,402 Lekë 5,402 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Xhakete Per Femra me vija
Zbritje 66%
17,887 Lekë 6,001 Lekë
Xhup per Femra, I Bardhe
Zbritje 33%
9,002 Lekë 6,001 Lekë
Xhakete Per Femra , Ngjyre e verdhe
Zbritje 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per Djem Nga s.Oliver
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,801 Lekë
Bluze me krahe te gjata per femra
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,801 Lekë
Bluze me krahe te shkurter
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,800 Lekë
Kapuc Per Meshkuj, Ngjyre Verdhe
Zbritje 15%
2,400 Lekë 2,040 Lekë
Bluze me vija per femra
Zbritje 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë
Këmishë për meshkuj
Zbritje 37%
3,600 Lekë 2,281 Lekë
Shall per femra
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,800 Lekë
Kanatjere per meshkuj
Zbritje 13%
1,800 Lekë 1,559 Lekë
Shall i verdhe me lule
Zbritje 20%
2,400 Lekë 1,920 Lekë
Bluze Casual per djem
Zbritje 20%
2,400 Lekë 1,920 Lekë
Bluze me krahe te shkurtra
Zbritje 39%
3,360 Lekë 2,040 Lekë
Bluze e bardhe per femra
Zbritje 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë
Bluze me krahe te gjate
Zbritje 31%
3,120 Lekë 2,160 Lekë
Bluze Casual per Femra, Ngjyre Roze
Zbritje 50%
3,600 Lekë 1,800 Lekë