Xhakete Kadifje Per femra

25.99
5 Ditë
Çmimi: 260 Pikë
SD102
Disponueshëm
+

Bluzë prej kadifeje Me një pamje pak irideshente.
Mund të vishet hapur pa mbyllje.
Dy xhepa të vogjel.
Përshtatje e shkurtër dhe e drejtë

Cilësi e butë prej kadifeje

Kadifeja është shumë e modës këtë sezon!

Materiali 100% poliester

Masa:
XS

Specifikime

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso