counter create hit
Luaj Dhe Fito

Çmimi ishte: 17,887 Lekë
6,001 Lekë
Ju Kurseni: 11,886 Lekë (66%)
Zbritje 66%
5 Ditë
Çmimi: 500 Pikë
Shpërblim: 15 Pikë
SD176
1 Copë
+

Masa: 38/M

Materiali: 55% prej liri, 45% pambuk;

Rreshtimi: 100% poliester

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Variantet Veshje

Masa:
M

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

Xhakete e lehte per femra
Zbritje 36%
8,402 Lekë 5,402 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Xhup per Femra, I Bardhe
Zbritje 33%
9,002 Lekë 6,001 Lekë
Xhakete Per Femra , Ngjyre e verdhe
Zbritje 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Xhakete e lehte per femra
Zbritje 36%
8,402 Lekë 5,402 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pantallona per Femra
Zbritje 25%
7,202 Lekë 5,402 Lekë
Xhinsa per femra
Zbritje 43%
8,402 Lekë 4,801 Lekë
Fund per femra me qendisje
Zbritje 54%
10,803 Lekë 4,921 Lekë
Fund per femra Mbi Gju
Zbritje 52%
10,803 Lekë 5,161 Lekë
S.Oliver LABEL BLACK Ngjyrë Bezhë
Zbritje 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë
Hoodie Për Meshkuj
Zbritje 20%
6,001 Lekë 4,801 Lekë
​Xhinse të zeza pë​r femra
Zbritje 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë
6,001 Lekë
Pelerine per femra pa krahe
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Xhup per meshkuj
Zbritje 56%
10,803 Lekë 4,801 Lekë
Bluze Per femra me zinxhir
Zbritje 60%
12,004 Lekë 4,801 Lekë