counter create hit
Luaj Dhe Fito

Xhakete per Femra nga Zero

4,681 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 390 Pikë
Shpërblim: 12 Pikë
1 Copë
+

masa 44

Marka zero,

materiali : 40%cotton 395poliester 16%viscose 5%elastan 

79.99

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Zero
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

Xhakete e lehte per femra
Zbritje 36%
8,402 Lekë 5,402 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Xhakete Per Femra me vija
Zbritje 66%
17,887 Lekë 6,001 Lekë
Xhup per Femra, I Bardhe
Zbritje 33%
9,002 Lekë 6,001 Lekë
Xhakete Per Femra , Ngjyre e verdhe
Zbritje 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

S Oliver Pulover golf  per femra ngjyre Vishnje
Zbritje 22%
6,001 Lekë 4,682 Lekë
Xhakete e lehte per femra
Zbritje 36%
8,402 Lekë 5,402 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pantallona per Femra
Zbritje 25%
7,202 Lekë 5,402 Lekë
Xhinsa per goca
Zbritje 24%
6,001 Lekë 4,562 Lekë
Xhinsa per femra
Zbritje 43%
8,402 Lekë 4,801 Lekë
Fund per femra me qendisje
Zbritje 54%
10,803 Lekë 4,921 Lekë
Fund per femra Mbi Gju
Zbritje 52%
10,803 Lekë 5,161 Lekë
Fund Xhins per Femra
Zbritje 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë
Hoodie Për Meshkuj
Zbritje 20%
6,001 Lekë 4,801 Lekë
4,200 Lekë
Forma Superskinny: Stretch-Jeans
Zbritje 50%
8,402 Lekë 4,200 Lekë
Pelerine per femra pa krahe
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë