Oferte Speciale

Xhup Nga Zero per femra, super i bukur super cilesi

4,080 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 340 Pikë
Shpërblim: 10 Pikë
D236
1 Copë
+

Masa S/M 

Marka Zero

Mungojn Etiketat

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Zero
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

Xhakete e lehte per femra
- 36%
8,402 Lekë 5,402 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Xhakete Per Femra me vija
- 66%
17,887 Lekë 6,001 Lekë
Xhup per Femra, I Bardhe
- 33%
9,002 Lekë 6,001 Lekë
Xhakete Per Femra , Ngjyre e verdhe
- 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

S Oliver Pulover golf  per femra ngjyre Vishnje
- 22%
6,001 Lekë 4,682 Lekë
Fund Shumengjyresh per femra
- 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
- 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Xhinsa per goca
- 24%
6,001 Lekë 4,562 Lekë
Xhinsa per femra
- 43%
8,402 Lekë 4,801 Lekë
Fund per femra me qendisje
- 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
3,600 Lekë
Pulover per femra
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Fund Xhins per Femra
- 56%
9,603 Lekë 4,200 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
- 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
4,200 Lekë
Forma Superskinny: Stretch-Jeans
- 50%
8,402 Lekë 4,200 Lekë