Oferte Speciale

Zhakete me krahe te gjate por e shkurter per femra

2,520 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 210 Pikë
Shpërblim: 6 Pikë
D244
1 Copë
+

Masa 36 , 

Marka comma 

Produkt i ri i paperdorur, Mungojne etiketat

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
Comma
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

Xhakete e lehte per femra
- 36%
8,402 Lekë 5,402 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
- 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Xhakete Per Femra me vija
- 66%
17,887 Lekë 6,001 Lekë
Xhup per Femra, I Bardhe
- 33%
9,002 Lekë 6,001 Lekë
Xhakete Per Femra , Ngjyre e verdhe
- 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per femra Pambuk
- 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
- 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
2,400 Lekë
Fustan i gjate  Per Femra
- 82%
14,286 Lekë 2,520 Lekë
Bluze  verore per femra
- 45%
4,801 Lekë 2,641 Lekë
Pelerine e Zeze Per Femra
- 50%
6,001 Lekë 3,000 Lekë
Jumpsuit i gjate per femra xhins
- 69%
9,603 Lekë 3,000 Lekë
Kapuc Per Meshkuj, Ngjyre Verdhe
- 15%
2,400 Lekë 2,040 Lekë
Bluze me vija per femra
- 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë