Pantallona Tuta per femra

10 Ditë
Pikë shpërblimi: 1 Pikë
4 Artikuj
T710

3.800 Lek

tuta te pershtatshme per palester ose per aktivitete te tjera sportive Pantallona për fitnes . Bel elastik dhe kyçet e këmbëve të ngushta. materiali: 95% pambuk 5% elastan
+

tuta te pershtatshme per palester ose per aktivitete te tjera sportive

Pantallona për fitnes .

Bel elastik dhe kyçet e këmbëve të ngushta.

materiali:

95% pambuk

5% elastan

Blerje e Sigurte

Me Te Shiturit

Artikuj Te Tjere