Krem Flokesh profesional per femra INGRID

700 Lekë
KS101
In Stock
+

Formula e re e bojes se flokeve ingrid eshte e pasururar me vaj te cmuar argani qe jep ngjyre afatgjate , te pasur dhe te shndritshme.

Kutia permban

1 tub krem ngjyrosje 50ml

1 shishe losion aktivizues 50ml

1 qese balsam 20ml

1 pale doreza

1 manual perdorimi 

Marka:
INGRID
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Jo Kthime & Jo Ndërrime

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: L, L-XL
1,250 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,800 Lekë
Masa: S
2,800 Lekë
Masa: XL